O firmě

Firma Náhradní díly ADDOS, s.r.o. byla založena v roce 1997. Potřeba zajištění odpovídajících prostor pro činnost firmy vyústila v zakoupení domu v Ostravě – Hulvákách nedaleko centra Ostravy. 

Zabýváme se prodejem náhradních dílů do Nákladních i osobních automobilů. Nabízíme náhradní díly všech značek s garancí nejlepších cen. Naší cílovou skupinou jsou firmyjednotliví zákazníci, kteří hledají náhradní díly do svých aut.  Díky dlouholeté zkušenosti z působení na trhu s náhradními díly, v podstatě neznáme překážku, která by nám bránila ve splnění konkrétního požadavku daného zákazníka. Klademe důraz na profesionální přístup našich zaměstnanců společně s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb a zboží.

Jsme tým zkušených odborníků, který je přítomen přímo v sídle společnosti a je schopen ihned pomoci a poradit při řešení všech Vašich požadavků.

Hlavním cílem společnosti je spokojenost zákazníka. Ke snadnějšímu a flexibilnijšímu přístupu zákazníka ke skladovému zboží bude v nejbližší době spuštěn internetový obchod přímo zde na našich stránkách. 

 

Všeobecné obchodní podmínky

Reklamační řád